محصولات

هوشمندسازی ساختمان

امروزه با توجه به بحث هایی که در ارتباط با واقعی شدن قیمت انرژی و حذف یارانه های مربوط به آن در کشور مطرح است، افزایش هزینه های مصرف انرژی محتمل به نظر می رسد. بنابراین لزوم استفاده از هوشمندسازی ساختمان بیش از پیش پررنگ تر شده است. علاوه بر این، با توجه به پایان پذیر بودن منابع انرژی و اثرات مخرب مصرف بی رویه آن بر محیط زیست، میتوان همگام با جامعه جهانی، با استفاده از تکنولوژی های نوین، در کاهش مصرف انرژی سهیم شد.
سیستم هوشمند ساختمان، علاوه بر نقشی که در بهینه سازی مصرف انرژی دارد، آسایش و رفاه را نیز به ارمغان می آورد لذا میتوان امیدوار بود که در زندگی پرمشغله و مدرن امروزی، راه حلی مناسب جهت ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه باشد.

هوشمندسازی مدارس

بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی جهت آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی استفاده می کنند. این سیستم های الکترونیک کمک آموزشی که از نوع نرم افزاری و سخت افرازی هستند کمک شایانی در جهت ارتقاء سطح آموزشی انجام می دهند و در اصطلاح مدارسی که داری این سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری هستند را مدارس هوشمند و این فرایند را هوشمند سازی مدارس می نامند.

ویتریزیون (بیلبورد اختصاصی)

ویتریزیون یک راه حل یا سولوشن تبلیغاتی برای فروشگاهها و مراکز تجاریست؛ راه حلی مبتنی بر ویدئو پروژکتور و نوعی صفحه نمایش یا در واقع فویل نانو تک است. راه حل ویتریزیون از جمله خدمات جدید شرکت خانه هوشمند رادین است که در عصر ارتباطات و نیز تبلیغات به کاربران محترم عرصه ی تجارت پیشنهاد می شود.